» Dekoracja światłem Dekoracja światłem iluminacje świetlne na wesele Warszawa Łódź | Dekoracja-Weselna.pl

Iluminacje świetlne na wesele – warianty, które oferuje nasza firma dekoratorska


Wariant 1 – podstawowy

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym:

Wariant Podstawowy zawiera dekorację światłem statycznym w części, w której usytuowane są stoły Gości weselnych, a także na parkiecie tanecznym. Oświetlamy tło za Parą Młodą, ściany, bufety i inne ciekawe elementy architektoniczne sali weselnej na wybrany przez Parę Młodą kolor. Zapewniamy korzystne ceny!


Wariant 2 – Podstawowy Plus

Dekoracja ślubna światłem statycznym w jadalnej części sali i na parkiecie tanecznym z użyciem urządzeń ruchomych

W wariancie Podstawowym Plus iluminacje świetlne oświetlają część, w której usytuowane są stoły Gości weselnych oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor. Dodatkowo przygotujemy 2 głowice ruchome podłączone pod sterownik DMX, umiejscowione na dwumetrowych kratownicach quadro okrytych eleganckim białym pokrowcem.


Wariant 3 – Rozszerzony

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym
dodatkowo z użyciem urządzeń dynamicznych (głowy ruchome) i opieką realizatora oświetlenia:

Wariant Rozszerzony obejmuje oświetlenie statyczne części, w której usytuowane są stoły dla Gości, dekoracja światłem rozświetla także parkiet taneczny na kolor wybrany przez Młodą Parę. Dodatkowo przygotujemy oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego – 6 głowic ruchomych obsługiwanych przez realizatora oświetlenia. To specjalista, który będzie czuwał nad działaniem iluminacji świetlnej przez cały czas trwania uroczystości. Ponadto wariant ten zawiera wytwornicę mgły, która sprawi, że efekty wizualne będą jeszcze bardziej efektowne.


Wariant 4 – Rozszerzony Plus

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym
dodatkowo z użyciem urządzeń dynamicznych (głowy ruchome) i opieką realizatora oświetlenia w maksymalnej opcji:

Wariant Rozszerzony Plus zawiera oświetlenie statyczne części jadalnej i parkietu tanecznego na wybrany przez Parę Młodą kolor. Barwę iluminacji świetlnej można zmienić w trakcie przyjęcia. Ponadto zapewniamy 10 głowic ruchomych usytuowanych na 6-metrowej profesjonalnej rampie quadro, która znajduje się za lub przed DJ-em. W tym wariancie udostępniamy też wytwornicę mgły, która potęguję efekt oświetlenia na parkiecie tanecznym. Nad całością czuwa realizator oświetlenia, który steruje całym sprzętem za pomocą protokołu DMX. W przypadku zainteresowania ofertą dekoracji światłem zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem woj. łódzkiego i mazowieckiego.

Dekoracja światłem sal weselnych, oświetlenie dynamiczne, napis LOVE
Dekoracja światłem Dekoracja światłem na stoły weselne Ścianka dekoracyjna za Parą Młodą